Mamatti

O NASZEJ FIRMIE

Kim jesteśmy?

Firma MAMATTI jest producentem odzieży dla dzieci. Zajmujemy się również tworzeniem ubranek na zamówienie, od projektowania poprzez krojenia aż do wykonania wyrobu końcowego czyli szycia. Dzięki naszej innowacyjności i kreatywności spełniamy oczekiwania zarówno dzieci jak i ich rodziców, ponieważ tworzymy z miłości do dzieci.
Osiągamy to dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży produktów dla niemowląt i dzieci. Nasze produkty posiadają certyfikaty Eko Tex oraz Bezpieczny dla Dziecka oraz Bezpieczny dla Człowieka.

Osiągnięcia

Dzięki Państwa głosom w roku 2023 zostaliśmy uhonorowani branżową nagrodą Firma Roku na targach artykułów dziecięcych Time Kid’s w Kielcach. Nagroda ta jest dla nas wielkim wyróżnieniem oraz zaufaniem jakie otrzymaliśmy od Państwa.
Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań aby nasze produkty oraz współpraca z Państwem były jak zawsze na najwyższym poziomie.

nagroda

Co wyróżnia nasze produkty?

Jakość produktów

Produkty MAMATTI wykonane są z najwyższej jakości naturalnych materiałów posiadających certyfikaty Eko-Tex oraz Bezpieczne dla Niemowląt, a także Bezpieczne dla Dziecka. Dbamy o to, aby nasze wyroby były przyjazne zarówno dla dzieci jaki środowiska.

Różnorodne kolekcje

Innowacyjne wzornictwo. Nasze ubrania dla dzieci łączą funkcjonalność z modnym wzornictwem. Projektujemy odzież, która nie tylko świetnie wygląda ale także spełniają praktyczne potrzeby zarówno dzieci jak i ich rodziców. Naturalne materiały i ergonomiczne kroje umożliwiają swobodę ruchu.

Komfort dziecka

Oferujemy różnorodne rozmiary, które doskonale dopasowują się do zmieniającego się ciała dziecka. Elastyczne mankiety oraz pasy a także zastosowane elementy regulacyjne sprawiają, że ubranka MAMATTI są praktyczne i wygodne w użytkowaniu.

MAMATTI Marcin Grodecki ul. Gotowizna 42

34-100 Wadowice Poland

NIP: 7751375052, Regon: 122736465

mobile: +48662155640 / whatsapp / viber

e-mail: info@mamatti.pl